Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Bieniewo-Wieś

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Grądy

Grądy(Bieniewo-Wieś + 12 km)

1 170 000 zł190 m² 6 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 561 m²

Dom jednorodzinny z garażem i pełnym podpiwniczeniem | działka 1500 m Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Grądy, na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Owczarnia

Owczarnia(Bieniewo-Wieś + 17 km)

722 850 zł915 m² 790 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia piękna działka w Owczarni. Działka o wymiarach: 33m x 29m Wszystkie media w drodze. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego: - przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 970 zł57,55 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie (57,55 m.kw.) gotowe do odbioru! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w nowym budynku, idealne dla osób, które chcą wprowadzić się bez czekania na zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Sienkiewicza

Stare Babice(Bieniewo-Wieś + 25 km)

1 100 000 zł1 104 m² 996,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż, działka budowlana o powierzchni 1104 m , położona w miejscowości Stare Babice (powiat warszawski zachodni) Kluczowe informacje: przeznaczenie: mn1 zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki(Bieniewo-Wieś + 14 km)

3 499 000 zł1 340 m² 2 611,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Do kupienia Hala produkcyjna w doskonałej lokalizacji, blisko stacji wkd. Na działce o powierzchni 4500m2 znajdują się: - hala produkcyjna o powierzchni 1200m2 z częścią biurową.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Baranów

Baranów(Bieniewo-Wieś + 8 km)

1 800 000 zł90 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Na sprzedaż gospodarstwo rolne o powierzchni 3 ha wraz z zabudowaniami i domem mieszkalnym. - dom mieszkalny 90 m 3 pokoje, kuchnia, łazienka dostępne media: woda z wodociągu,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Stara Wieś

Stara Wieś(Bieniewo-Wieś + 23 km)

2 220 000 zł310 m² 7 161,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowa Oferta! Dom Wolnostojący na Sprzedaż w Zielonej Okolicy Starej Wsi Jeżeli marzysz o przestronnym, komfortowym domu w malowniczym otoczeniu przyrody, ta oferta jest stworzona dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Graniczna

Musuły(Bieniewo-Wieś + 20 km)

1 330 000 zł176,87 m² 7 519,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy Etap - Przedsprzedaż Wyjątkowy dom w kameralnej inwestycji w Musułach tuż przy lesie, w otoczeniu natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Warszawy trasą S8. Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Siestrzeń

Siestrzeń(Bieniewo-Wieś + 23 km)

410 000 zł2 064 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż tylko u Nas działka budowlana o powierzchni 2064 m2 w Siestrzeni (granica Książenic), gmina Żabia Wola. W okolicy las oraz zabudowa jednorodzinna. Obok działki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki(Bieniewo-Wieś + 14 km)

970 000 zł136,60 m² 7 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny bliźniak Grodzisku Mazowieckim, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dom o powierzchni ok.136,6m2, usytuowany na działce ok 540m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Bieniewo-Wieś

Bieniewo-Wieś,mazowieckie

150 000 zł50 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom mieszkalny całoroczny o powierzchni 50m2 (pokój, kuchnia, łazienka). Znajduje się na działce rolno-budowlanej o powierzchni 2500 m2. Możliwość budowy nowego domu. Własne ujęcie wody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Bieniewo-Wieś

Bieniewo-Wieś,mazowieckie

150 000 zł2 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Cicha, spokojna okolica. 8 km od Błonia, 2 km od trasy poznańskiej. Na działce stoi dom mieszkalny - 50m2 (pokój, kuchnia, łazienka) + oszklona weranda, budynek gospodarczy -20m2. Ogrzewanie domu -piec.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij