Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Bieniewo-Wieś - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Mszczonów

Mszczonów(Bieniewo-Wieś + 24 km)

1 570 000 zł158 m² 9 936,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Dom jednorodzinny 158 m2 Działka 7600m2 Cisza , zieleń i komfort Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu natury , w miejscowości Adamowice gmina Mszczonów .To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Budy-Grzybek(Bieniewo-Wieś + 14 km)

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 180 m , położony w miejscowości Budy-Grzybek. Atuty nieruchomości ; -bliskość szkoły podstawowej i przedszkola 1500m -bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Komorów

Komorów(Bieniewo-Wieś + 23 km)

2 450 000 zł328,69 m² 7 453,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 192 m²

Oferta wyłącznie W biurze kubiak nieruchomości! Szczegóły oraz umówienie prezentacji pod nr tel.:   . Komorów, gm. Michałowice - do sprzedania oferuję nieruchomość, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn(Bieniewo-Wieś + 24 km)

1 749 900 zł205 m² 8 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom ok. 205m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok. 205 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki(Bieniewo-Wieś + 14 km)

2 190 000 zł651 m² 3 364,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 038 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz przestronnego i funkcjonalnego domu pod Warszawą? Cenisz sobie bliskość natury, a jednocześnie dobry dojazd do centrum wydarzeń? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów(Bieniewo-Wieś + 17 km)

1 295 000 zł140,14 m² 9 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość. 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 140 m2 posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 600 m2 w spokojnym rejonie Brwinowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Żelechów

Żelechów(Bieniewo-Wieś + 25 km)

1 299 000 zł195,30 m² 6 651 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Zadbany, piękny Dom w spokojnej i cichej okolicy Żelechowa. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący, o powierzchni ok. 195 m2 gotowy do wprowadzenia, na bardzo ładnej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów(Bieniewo-Wieś + 13 km)

894 900 zł136,59 m² 6 551,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 136m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Żelechów

Żelechów(Bieniewo-Wieś + 25 km)

779 900 zł105 m² 7 427,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:555 m²

Na sprzedaż lewa połowa bliźniaka o powierzchni użytkowej 105,4 m usytuowanym na działce o pow. 555 m. Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej części Żelechowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki(Bieniewo-Wieś + 14 km)

2 500 000 zł350 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferuję do kupienia duży dom z ogrodem o powierzchni 5000 m2. Dom usytuowany pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim a Błoniem. Bardzo dobra lokalizacja, do przystanku autobusowego 150 m, 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Bieniewo-Wieś

Bieniewo-Wieś,mazowieckie

150 000 zł50 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom mieszkalny całoroczny o powierzchni 50m2 (pokój, kuchnia, łazienka). Znajduje się na działce rolno-budowlanej o powierzchni 2500 m2. Możliwość budowy nowego domu. Własne ujęcie wody.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij