Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Bieniewo-Wieś - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Kraśnicza Wola

Kraśnicza Wola(Bieniewo-Wieś + 10 km)

637 440 zł2 656 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gotowa pod zabudowę działka w miejscowości Kraśnicza Wola koło Grodzisk Mazowieckiego. Brak mpzp - są wydane warunki zabudowy na realizację domu wolnostojącego ( 2-lokalowego ). 2 działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Bednary

Bednary(Bieniewo-Wieś + 20 km)

196 350 zł1 785 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży kompleks działek budowlanych w miejscowości Bednary gm. Puszcza Mariańska. Powierzchnie działek wynoszą: 1630 m2- wymiary około 25x70, media: woda i prąd w drodze gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Miedniewice

Miedniewice(Bieniewo-Wieś + 18 km)

769 000 zł19 206 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolno-budowlaną 19,206m2 w miejscowości Miedniewice gmina Wiskitki Działka położona w otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja idealna gospodarstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Stare Budy

Stare Budy(Bieniewo-Wieś + 14 km)

400 000 zł1 504 m² 265,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Bardzo ładna działka budowlana w miejscowości Stare Budy gm. Jaktorów. Na działce o pow. 1504 m2 są już fundamenty pod budowę domu jednorodzinnego wg projektu "hiacynt" o pow. ok. 210.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Mrozy

Mrozy(Bieniewo-Wieś + 21 km)

270 000 zł1 416 m² 191 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

tel.   . Znudziło Ci się mieszkanie w blokach? Marzy Ci się budowa domu w pięknej, zielonej i spokojnej okolicy? Poszukujesz pełnej uroku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Adamowizna

Adamowizna(Bieniewo-Wieś + 16 km)

520 000 zł1 466 m² 354,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1465 m2 w Adamowiźnie koło Grodziska Maz. Działka przy prywatnej drodze gruntowej (służebność). Działka w kształcie (trapez) zbliżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki(Bieniewo-Wieś + 14 km)

890 750 zł1 018 m² 875 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 1018 m 4 lokale | Grodzisk Mazowiecki / Milanówek Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1018 m, położona na pograniczu Grodziska Mazowieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Żyrardów

Wschód,Żyrardów(Bieniewo-Wieś + 16 km)

239 000 zł600 m² 398,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 91-45 Polecam do sprzedaży działkę w pierwszej linii zabudowy od drogi, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem uslug o symbolu 8 mnu (50%.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Długa

Radziejowice-Parcel(Bieniewo-Wieś + 22 km)

360 000 zł3 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dziaka budowlana nr 73/20 obręb Radziejowice Parcel Gmina Radziejowice, powiat żyrardowski, o pow. 3000 m2, w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy oddalonej od Warszawy 30 km, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Siestrzeń

Siestrzeń(Bieniewo-Wieś + 23 km)

219 000 zł521 m² 420,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Chciałabym zaprezentować do sprzedaży nieruchomość położoną w miejscowości Siestrzeń przy jednej z głównych ulic. Przedmiotem sprzedaży jest działka o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Bieniewo-Wieś

Bieniewo-Wieś,mazowieckie

150 000 zł2 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Cicha, spokojna okolica. 8 km od Błonia, 2 km od trasy poznańskiej. Na działce stoi dom mieszkalny - 50m2 (pokój, kuchnia, łazienka) + oszklona weranda, budynek gospodarczy -20m2. Ogrzewanie domu -piec.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij